Oferty pracy w SIEF-IT

Aktualnie poszukujemy:

Specjalista ds: pozyskiwania klienta

Marka SIEF-IT która dynamicznie się rozwija poszukuje Specjalisty ds: pozyskiwania klienta i utrzymania aktualnych klientów.

Praca na pełen etat w biurze w centrum Krakowa.

Ważne jest dla nas abyś miał jakiekolwiek doświadczenie na stanowisku typu: obsługa klienta, account manager, wsparcie sprzedaży, handlowiec, sprzedawca itp i czuł smykałkę do tego.

Całej reszty Cię nauczymy :)

Jeśli jesteś asertywny, nie lubisz nudy, a podejmowanie wyzwań to Twoja pasja, to właśnie na Ciebie czekamy!

Opis stanowiska:

  • Kontakt z aktualnymi klientami
  • Obsługa i przedstawianie oferty handlowej klientom drogą telefoniczną i e-mailową
  • Aktywne poszukiwanie nowych resellerów oraz klientów
  • Reprezentowanie firmy i udział w spotkaniach z klientami i resellerami

Wymagania:

  • Jakiekolwiek doświadczenie na stanowisku obsługi klienta, doradcy klienta lub podobne
  • Minimalna wiedza z zakresu branży e-commerce lub jakiekolwiek pojęcie o IT
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji e-mail
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Minimalne poczucie "aktywnej sprzedaży"
  • Kultura osobista

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności
  • Wysokie prowizje od sprzedaży
  • Pełen etat
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Wygodne biuro w centrum Krakowa
  • Niezbędna narzędzia pracy
  • Szkolenia i konferencje
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypadu integracyjne np: paintball
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki i inne :)
  • Chill pufa
  • Lotki :)

Aplikacje prosimy przesyłać na sprzedaz@sief-it.pl z dopiskiem: Specjalista ds: pozyskiwania klienta

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Skontaktuj się

e-mail:  info@sief-it.pl Telefon:  42 255 47 18

Kontakt

e-mail: info@sief-it.pl
Telefon: 42 255 47 18

Dane firmy

SIEF-IT Sp. z o. o.
ul. Zgierska 73/212
91-462 Łódź

NIP: 7262609875

Odział główny

SIEF-IT
Łowienicka 14/4
30-613 Kraków