Nasza firma

O nas

Jako SIEF-IT działamy na rynku od 2009 roku i przez ten czas obsłużyliśmy ponad 500 zadowlonych klientów. Nasze portfolio to wysokiej jakości systemy e-commerce B2C, B2B oraz dedykowane aplikacje.

Posiadamy pod swoimi skrzydłami dwie duże marki jak platformę sklepów internetowych Sky-Shop.pl oraz dedykowane forum wymiany informacji Sief-it.com. W naszych działaniach dążymy do perfekcji i wysokiego zadowolenia naszych klientów.

Nasza misja

Naszym nadrzędnym celem jest wytwarzanie wysokiej jakości oprogramowania i aplikacji które będą liderem na rynku technologii prowadząc naszych klientów do osiągnięcia sukcesu.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty był najwyższej jakości dzięki czemu wiemy że biznes naszych klientów oparty jest o solidne fundamenty technologiczne co pozwala rozwijać się im dynamicznie.

Nasze marki

Sky-Shop - Platforma sklepów internetowych

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu SaaS (Software as a Service) - Dzięki temu rozwiązaniu możemy dostarczać oprogramowanie wysokiej jakości za niewielką opłatą.

Na ten moment Sky-Shop jest jednym z liderów na rynku platform e-commerce w europie środkowo-wschodniej.

Substance Information Exchange
Forums

Dedykowane forum służące do wymiany informacji w branży FMCG i farmaceutycznej posiadające wysokiej jakości zabezpieczenia dostępu oraz zaawansowany system zarządzania treścią. Forum jest znane w śród firm z europy zachodniej.

Kadra zarządzająca

Piotr Jaszczak

Wiceprezes Zarządu

Jarosław Hądzel

Prezes Zarządu

Wojciech Rospond

Wiceprezes Zarządu

Przemysław Matoga

Architekt Oprogramowania

Maciej Cebertowicz

Menadżer ds. Sprzedaży i rozwoju produktu

Skontaktuj się

e-mail:  info@sief-it.pl Telefon:  42 255 47 18

Kontakt

e-mail: info@sief-it.pl
Telefon: 42 255 47 18

Dane firmy

SIEF-IT Sp. z o. o.
ul. Zgierska 73/212
91-462 Łódź

NIP: 7262609875

Odział główny

SIEF-IT
Łowienicka 14/4
30-613 Kraków
Copyright © 2009-2016 SIEF-IT Wszelkie prawa zastrzeżone.